Výrobní inženýr

Středočeský kraj

Popis pozice

Jste zapálený do techniky a výrobní data jsou vaším šálkem kávy? Vyznáte se v technické dokumentaci? Pokud ANO, určitě vás bude zajímat pozice do výrobního podniku ve Slaném, kde je dobrá atmosféra a zaměstnanec na prvním místě.

  • Podpora výrobního oddělení v rámci výrobní dokumentace a nastavení dat výrobních systémů

  • Reporting výrobních ukazatelů

  • Správa systémů za účelem zlepšování bezpečnosti, kvality a produktivity

  • Získávání dat a jejich zpracování a reporting

  • Vedení a správa akčních plánů a menších zlepšovacích projektů

  • Odpovědnost za systém výrobní dokumentace - tvorba pracovních instrukcí, návodek a průvodek

  • Úzká spolupráce s oddělením výroby a kvality

Profil kandidáta

  • Minimálně středoškolské vzdělání zaměřené na techniku

  • Zkušenosti z obdobné pozice jsou velmi vítány

  • Znalost výkresové dokumentace

  • Komunikativní znalost angličtiny

  • Silný zájem o techniku a nové technologie

Nabízíme

  • Velmi zajímavé mzdové ohodnocení

  • 13.mzda

  • Dotované závodní stravování

  • Příspěvek na dojíždění

  • Příspěvek na penzijní připojištní

  • Další možnosti vzdělávání

  • Kafeterie

  • Kontakt s nejmodernějšími výrobními technologiemi

  • Místo v nadnárodní společnosti, které se neustále rozrůstá

  • Příjemná firemní kultura, ve které je každý jednotlivec důležitý

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4168489  Datum zveřejnění: 24.9.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.