Zkušený technik kvality - juniorní inženýr kvality

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte praktické zkušenosti s kontrolou kvality, a pojmy jako PPAP, VDA aj. Vám jsou známé? Máte komunikativní angličtinu? Aktuálně hledám seniorního technika kvality případně inženýra kvality, pro nadnárodní výrobní společnost v Krnově!
Náplní práce je zejména:

  • práce v projektovém týmu při zavádění nových procesů a produktů do sériové výroby

  • spolupráce s oddělením výroby a nástrojárny na zlepšování výrobních procesů sériových dílů

  • příprava zkušební dokumentace k zabezpečení bezproblémové výroby

  • příprava dokumentace v rámci vzorkování (dle PPAP, VDA) pro včasné schválení nových a změněných procesů a produktů do sériové výroby

  • statistická analýza výrobních procesů a měřících systémů

  • návrh opatření k dosažení stability a způsobilosti výrobních procesů

  • kontakt se zákazníkem a dodavatelem v otázkách týkajících se kvality dílů

Profil kandidáta

Koho hledám? Zkušeného kvalitáře, který:

  • má SŠ/VŠ technického zaměření

  • ovládá znalost projektového řízení, APQP, metod kvality (vzorkování, způsobilosti procesů apod.)

  • zná normy IATF 16949:2016

  • hovoří anglicky - zvládne komunikaci se zákazníkem nebo nějaký ten meeting

  • má Řp. sk B

Nabízíme

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti s vlídnou atmosférou

  • práci v příjemném a moderním pracovním prostředí

  • flexibilní pracovní dobu

  • skutečné využití anglického jazyka a zahraniční spolupráci

  • osobní i profesní růst (školení a jiné vzdělávání)

  • 5 týdnů dovolené

  • moderní benefity (systém Cafeteria, příspěvky na penzijní připojištění, na životní pojištění, příspěvek na dopravu a jiné)

  • dotované závodní stravován

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4169208  Datum zveřejnění: 24.9.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.