Senior Finanční účetní - Praha Letňany

Praha

Popis pozice

  • práce na pozici senior účetní se zástupem za hlavní účetní

  • účtování jednotlivých případů (faktury, mzdy, majetek)

  • příprava přehledů a analýz pro měsíční reporting

  • spolupráce na zajištění další agendy ( platby, daňová přiznání )

  • komunikace a spolupráce s externími auditory

Profil kandidáta

  • minimálně SŠ obor Ekonomie

  • znalost systému SAP (FI)

  • výborná znalost MS Office

  • znalost Anglického jazyka na úrovni základní komunikace

  • zkušenosti z prostředí vetší společnosti

  • dobré komunikační a organizační dovednosti, samostatnost, pečlivost, proaktivní přístup a odolnost proti stresu

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • vlastní firemní jídelnu a příspěvek na hlavní chod 55% z ceny

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek na penzijní připojištění a to ve výši 5% z hrubé mzdy

  • kafeterii – systém, do kterého Vám budeme měsíčně přispívat 1000 Kč a ve kterém si můžete vybrat svobodně benefity od různých dodavatelů (lékárna, volnočasové aktivity atd..)

  • nadstandardní příplatky za práci ve směnách a o víkendech

  • plně hrazenou multi-sport kartu z benefitních bodů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4173060  Datum zveřejnění: 1.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.