Vedoucí směny - slévárna - práce v Ostravě!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Aktuálně hledáme šikovného a znalého člověka z výroby, který má zkušenost s vedením lidí a rád by se stal součástí nadnárodní automotive společnosti v Ostravě!
Co je náplní práce Vedoucího směny?

  • vedení směny na slévárně - jak jinak

  • zajištění chodu výroby, koordinace práce podřízených, rozdělování úkolů na směně

  • kontrola procesu, řešení aktuálních problémů na směně, organizace údržby a změn nastavení strojů tak, aby byla zachována plynulost výroby

  • odpovědnost za dodržování zásad BOZP na pracovišti

  • reporting výsledků

Profil kandidáta

Hledám zkušeného vedoucího, mistra .. který:

  • má vzdělání technického směru

  • je ochotný pracovat v nepřetržitém provoze

  • má přírozenou autoritu

  • praxe z automotive prostředí je fajn, ale není podmínkou

Nabízíme

Jaké jsou benefity?

  • motivující finanční ohodnocení

  • měsíční prémie 9% a nadstandardní příplatky za práci o víkendech

  • dotované stravování v závodní jídelně

  • dovolená 25 dní

  • příspěvek na dopravu 650 - 2500 Kč dle dojezdové vzdálenosti

  • příspěvek na penzijní připojištění až 1000 Kč a další firemní benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4173071  Datum zveřejnění: 1.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.