Web developer pro e-shop - Pardubice (i pro juniory)

Pardubický kraj

Popis pozice

Pro našeho pardubického klienta, společnost zabývající se zdravým jídelníčkem, hledáme fajn člověka na pozici Web developer pro E-shop. Tato pozice je vhodná i pro juniory.

  • Plánování rozvoje e‑shop funkcionalit, řízení interních projektů nad e-shop, CMS

  • Testování a optimalizaci e-shopu

  • Zpracování analýz a vyhodnocení dopadů nasazených změn

  • Tvorba dokumentace a návodů pro interní i externí uživatele (CMS, e-shop)

  • Analýza požadavků z různých zdrojů, zpracování zadání a kontrole provedených změn

  • Komunikace napříč firmou, ale také v rámci vývojového týmu a spolupráci s externími partnery

  • Správa redakčního systému včetně návrhu úprav a nových funkcionalit

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • Orientace v HTML kódu

  • Určité zkušenosti ve Web Develu na pozici web admin, analytik, designer apod.

  • Pečlivost a schopnost dotahovat úkoly do konce

  • Pracovat samostatně, ale zároveň být týmovým hráčem

  • Přátelská povaha, chuť učit se

Nabízíme

  • Příležitost pro osobní růst a realizaci vlastních nápadů

  • Zajímavou mzdu včetně motivačních bonusů

  • 25 dní dovolené

  • Zaměstnanecké slevy na firemní produkty

  • Plně hrazené stravenky v hodnotě 80 Kč

  • Možnost home office po zkušební době

  • Vzdělávání a rozvoj

  • Přátelské kolegy a týmovou atmosféru

  • Místo výkonu práce Pardubice

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4173814  Datum zveřejnění: 1.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.