Koordinátor výstavby optických sítí

Ústecký kraj

Popis pozice

  • příprava, koordinace a řízení svěřených zakázek

  • dohled nad prováděnou prací

  • přidělování a kontrola kvality práce dodavatelů a techniků společnosti

  • odpovědnost za plnění termínů

  • zpracování kalkulací zakázek

  • odpovědnost za finanční výsledky zakázek

  • jednání s investory a zákazníky

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro nebo stavební

  • zkušenosti a znalosti z liniové výstavby

  • zkušenosti s vedením lidí

  • ŘP skupiny B

  • samostatný aktivní přístup k práci

  • časovou flexibilitu - ochotu cestovat

  • orientace v elektronické projektové dokumentaci orientaci a v související legislativě a normách

  • vyhláška 50/78 Sb. § 6

  • znalost AJ výhodou

Nabízíme

  • příspěvek na stravování

  • notebook

  • mobilní telefon

  • osobní automobil s možností využívání k soukromým účelům

  • příspěvek na penzijní pojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4174064  Datum zveřejnění: 3.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.