Paint technical mixer - lakýrník

Karlovarský kraj

Popis pozice

Pro menší firmu s rodinnou atmosférou hledáme kandidáta na pozici míchače barev. Zájemci zasílat své životopisy na mail: [email protected]
Tento pracovník (musí být muž s dobrým zdravotním stavem) připravuje barvu do výrobního procesu lakování. Dále po zapracování učí pozici technika lakování, což obnáší nastavení pistolí pro aplikaci barvy na poklice v lakovací kabině. Třísměnný provoz, 8 hodinové směny.

Profil kandidáta

  • Praxi lakýrníka výhodou (jinak zaučíme)

  • Zkušenosti s lakováním a mícháním barev výhodou

  • Spolehlivost, samostatnost

  • Dobrý zdravotní stav

  • Ochotu pracovat ve směnném provoze

  • Ochotu pracovat s barvami a ředidlem

Nabízíme

  • Motivující mzdové ohodnocení

  • Příspěvek na stravování

  • 5 týdnů dovolené

  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr

  • Příjemné prostředí a dobrý kolektiv

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Miroslav Koželuh
ID: 4176120  Datum zveřejnění: 5.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.