Technolog CNC výroby

Kraj Vysočina

Popis pozice

Staň se součástí firmy, která vyrábí prvky pro letecké giganty jako Airbus, Boeing nebo Eurofighter. Budeš členem menšího týmu, který vymýšlí a navrhuje výrobní postup pro letecké komponenty.
  • Zpracování a změny výkresové dokumentace v SolidWorks,

  • Znalost programů MAZATROL, SurfCam výhodou,

  • Návrh a realizace výrobního postupu,

  • Úprava výrobního programu pro maximální snížení zmetkovitosti,

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s programováním CNC strojů,

  • Pokročilá orientace ve výkresové dokumentaci,

  • Znalost modelování v CAD nebo SolidWorks,

  • Základní znalost ANJ.

Nabízíme

  • Mzda 35 000-45 000tis. na základě dosavadních zkušeností,

  • Týdenní pracovní doba 37.5h,

  • Příspěvek na penzijní připojištění od 8400czk,

  • 5 týdnů dovolené,

  • Firemní mobilní tarify od 240czk,

  • Finanční podpora ve výši 5000czk při prvním vstupu do manželství,

  • Závodní stravování - ceny od 33kč,

  • Pernamentky na volnočasové aktivity,

  • Odměny při osobních jubilejích,

  • Parkování v areálu.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4177152  Datum zveřejnění: 7.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.