Zástupce vedoucího prodejny/Deputy manager - Jihlava

Kraj Vysočina

Popis pozice

Pro nadnárodní společnost spravující známé módní značky hledáme na prodejnu jedné z nich Deputy managera.

  • zodpovědnost za vzhled prodejny a pohodovou atmosféru

  • zajištění bezproblémového chodu prodejny

  • motivace týmu, plánování směn, dodržení prodejního plánu...

Profil kandidáta

  • zkušenosti z obdobné pozice min. jeden rok

  • výborné organizační a komunikační schopnosti

  • přátelskou a otevřenou povahu s přirozenou autoritou

  • uživatelskou znalost práce s PC

  • časovou flexibilitu a odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • zázemí moderní společnosti s přátelským přístupem

  • motivující finanční ohodnocení

  • práci na prodejně, které se dlouhodobě daří

  • flexibilní pracovní dobu (možnost plánovat si směny)

  • detailní zaškolení

  • zaměstnaneckou slevu na nákupy módního oblečení

  • zajištěný Dress Code

  • stravenkový paušál

  • MultiSport karta

  • nástup možný ihned

Místo pracoviště: Jihlava

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
+420 727 810 501
ID: 4177463  Datum zveřejnění: 7.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.