Ředitel stavební společnosti

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do vedení ostravské divize stavební společnosti hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici Ředitel/ka. Pokud máte zkušenosti s řídící pozicí ve stavebnictví a rádi byste pracovali ve stabilní české společnosti, která se zaměřuje na výstavbu veřejných zakázek občanské vybavenosti, pak nám o sobě neváhejte dát vědět.

  • zodpovědnost za celkový chod ostravské divize

  • vedení a motivace kolegů

  • dohled nad realizací projektů (termíny, kvalita, výnosnost projektů)

  • zpracování strategie pro rozvoj divize

  • návrh a implementace procesů ve společnosti

  • přímá spolupráce s představenstvem společnosti

Profil kandidáta

  • vzdělání v ekonomickém či stavebním oboru

  • zkušenost na řídící pozici ve stavební společnosti

  • velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti

  • schopnost realizovat změny

Nabízíme

  • týden dovolené navíc

  • kvartální a roční prémie

  • telefon, notebook, automobil k soukromým účelům

  • stravenky

  • příspěvek na penzijní připojištění/ životní pojištění

  • příspěvek do Cafeterie

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4180055  Datum zveřejnění: 11.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.