Zákaznický servis, podpora prodeje v technické společnosti

Praha

Popis pozice

Co budete mít na starosti?

  • Komunikaci se zákazníky (telefonicky, písemně, občas i osobně)

  • Zpracování zakázek

  • Tvorbu cenových nabídek, ceníků

  • Vystavení a odesílaní faktur, řešení dobropisů

  • Evidence a řešení reklamací

  • Spolupráci s obchodním a technickým oddělením, vedoucím skladu, disponentem

  • Zpracování různých přehledů a statistik dle zadání

  • Práci s internou databázi a systémem Sales Force

Profil kandidáta

Váš profil:

  • Máte relevantní pracovní zkušenosti ideálně z technické společnosti

  • Výhodou je pokud ovládáte německý jazyk (NJ není podmínkou)

  • Výhodou je také zkušenost so systémem Sales Force, příp. SAP (firma bude procházet na SAP v roce 2023) – případně Vám nedělá problém se rychle naučit tyhle systémy

  • Jste komunikativní, zodpovědná a samostatná osoba

Nabízíme

Na co se můžete těšit?

  • Příjemné pracovní prostředí malé technické společnosti

  • HPP s nástupem dle Vašich možností

  • Mzdu dle Vašich zkušeností + bonusy

  • Stravenky

  • Pracovní dobu: 7:00 – 16:00 (pondělí – čtvrtek), 7:00 – 14:00 (pátek)

  • Kancelář v Hovorčovicích

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4180056  Datum zveřejnění: 11.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.