Dispečer výroby

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro stabilní, českou společnost se silnou tradicí v Plzni, hledáme člověka se zkušenostmi s řízením a plánováním výroby, který si umí dobře organizovat práci a dokáže dělat důležitá rozhodnutí.

  • Plánování výroby společně s manažery projektů

  • Práce v několika podnikových systémech

  • Řešení problémů ve výrobě

  • Reporting stavu výroby

  • Zajišťování předávání dílů pro kooperace

  • Určování priorit ve výrobě

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání s maturitou

  • Znalost práce na PC (MS Office, vnitropodnikové systémy)

  • Dobré organizační a komunikační dovednosti

  • Schopnost rozhodovat a převzít odpovědnost za plnění termínů

Nabízíme

  • Motivační mzda na základě zkušeností

  • Týden dovolené navíc

  • Zdravotní volno

  • Příspěvek na penzijní připojištění 1300Kč/měsíc

  • Kafeterie 4800Kč/rok

  • Dotované závodní stravování

  • Jazykové kurzy

  • Firemní akce

  • Velmi čisté pracovní prostředí

  • Očkování proti chřipce

  • Vysoké odměny za doporučení zaměstnanců

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4180257  Datum zveřejnění: 12.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.