Vedoucí výroby

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro českou firmu zabývající se výrobou čisticích prostředků hledáme zkušeného kolegu, který by zastřešil celou výrobu.

  • zajištění bezproblémového chodu celé výroby

  • odpovědnost za dodržování efektivity a produktivity výroby

  • vedení celé výroby (cca 60 lidí)

  • plánování strojních a personálních kapacit, odpovědnost za kvalitu a termíny

  • podílení se na strategii a řízení společnosti

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technického směru

  • minimálně 5 let zkušeností na obdobné pozici ve výrobní firmě

  • zkušenost s vedením týmu

  • znalost a porozumění výrobních procesů, toků a jejich reporting

  • komunikativnost, pečlivost, schopnost samostatného úsudku a rozhodování

Nabízíme

  • práci v prosperující firmě s dlouholetou tradicí

  • zajímavé finanční ohodnocení s nadstandardním ročním bonusem

  • zaměstnanecké benefity

  • stabilní zaměstnání

  • zaškolení od odborníků z oblasti chemie

  • nástup možný ihned

Místo výkonu práce: Čáslav

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
+420 727 810 501
ID: 4180813  Datum zveřejnění: 12.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.