Senior controller

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro významnou stavební společnost sídlící v Ostravě hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici Senior Controller. Pokud máte zkušenosti v oblasti financí či controllingu a rádi byste pracovali ve stabilní české společnosti, která nabízí širokou škálu benefitů (týden dovolené navíc, automobil, možnost kariérního růstu), pak nám neváhejte zaslat Váš životopis!

  • zastřešení finančního a projektového controllingu

  • úzká spolupráce s projektovými manažery, účetním oddělením a vedením společnosti

  • kontrola firemních i projektových plánů oproti skutečnosti

  • reporting, práce se systémem IPOS

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání ekonomického směru

  • znalost účetních standardů a daňových zákonů

  • analytické myšlení, pečlivost, samostatnost

  • velmi dobrá znalost MS Excel

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti s přátelskou a otevřenou atmosférou

  • roční prémie

  • týden dovolené navíc

  • flexibilní pracovní dobu

  • školení, podpora dalšího vzdělávání

  • možnost kariérního růstu

  • automobil i pro soukromé účely

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4181456  Datum zveřejnění: 13.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.