Operátor výroby do kmene v Třinci

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáte novou práci s nástupem ihned do kmene a nevadí vám nepřetržitý provoz?

Hledáme nové kolegy na pozici operátora výroby pro společnost, která se zabývá výrobou žáruvzdorné keramiky v Třinci.
Jako operátor výroby budete začínat na lisovně a dále budete postupovat přes pecní úsek, obsluha CNC strojů, glazování až po dokončovací práce (začišťování a balení).

Jedná se o práci v nepřetržitém provoze (2-2-2), tedy 2x ranní, 2x odpolední, 2x noční a 2x volno.

Profil kandidáta

Hledáme kolegy kteří:

– jsou manuálně zruční

– ochotní pracovat v nepřetržitém provoze

Výhodou je, pokud:

– máte podobnou zkušenost s výrobou

Nabízíme

Nástup ihned do KMENE

Mzda 20.000 Kč + zákonné příplatky

Příplatek za nepřetržitý provoz 1.200 Kč

Docházkový bonus 1.000 Kč

Po zkušební době navýšení bonusu o 1.900 Kč

Stravovaní v kantýně – 1 oběd/10 Kč

13. plat

Příspěvek na penzijní a životní pojištění

Týden dovolené navíc

Smlouva na HPP

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Adamčíková
+420731634084
ID: 4181457  Datum zveřejnění: 13.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.