Receptionist/ Senior Office Management Specialist

Praha, Česko

Popis pozice

Pro úspěšnou mezinárodní společnost hledáme samostatnou a zodpovědnou osobnost s příjemným vystupováním a smyslem pro pořádek. Budete zodpovídat za recepci a agendu office managementu. Nezbytná je komunikativní znalost angličtiny. Pokud máte pozitivní přístup a chuť na sobě pracovat, čtěte dál.

Co Vás čeká?

Zajištění bezproblémového chodu recepce a agendy office managementu. Samozřejmě vás čeká mnoho ad hoc úkolů a jen na vás bude to, jak se všeho zhostíte. Můžete se těšit na krásné, reprezentativní kanceláře v atraktivní lokalitě poblíž metra Palmovka.

  • uvítání návštěv, telefonická a emailová komunikace

  • péče o firemní prostory (zasedací místnosti, občerstvení)

  • příjem, třídění, evidence přijaté pošty a odesílání pošty

  • objednávky kancelářských potřeb

  • zajištění kurýrních služeb

  • různorodé požadavky od vedení společnosti v oblasti administrativy a organizace

  • odpovědnost za facility agendu - nábytek, opravy atd.

  • komunikace v AJ na denní bázi

Profil kandidáta

  • pozitivní povaha, vyzrálá osobnost a profesionální přístup

  • schopnost samostatně plnit zadané úkoly a poradit si v každé situaci

  • perfektní znalost ČJ nebo SK a komunikativní znalost AJ

  • uživatelská práce s MS Office

  • praxe na obdobné pozici je velkou výhodou

  • upřímnost, dobrá nálada a chuť věci aktivně řešit

Nabízíme

  • moderní a příjemné prostory v atraktivní lokalitě poblíž metra Palmovka

  • zajímavá pracovní náplň a možnost dalšího profesního rozvoje

  • pravidelná pracovní doba Po - Pá 8:30-17:00

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na stravování formou stravenek

  • 5 sick days

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4181889  Datum zveřejnění: 13.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.