Vedoucí výrobního týmu - automotive

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pokud máte praxi s vedením lidí ve výrobě, angličtina Vám není cizí a uvažujete o změně ve Vaší kariéře, přihlaste se na nově otevřenou pozici zkušeného týmového vedoucího výroby. Místem výkonu práce je Kopřivnice, kde se také nachází náš významný automotive klient s nadnárodním prostředím a rodinnou atmosférou.
Co obnáší práce na této pozici?

  • koordinaci strategických, střednědobých aktivit výrobního týmu, včetně náběhu nových projektů

  • přípravu reportů výrobních ukazatelů, jejich prezentace

  • pořádání pravidelných schůzek se zaměstnanci s cílem předat informace výrobního i nevýrobního charakteru

  • pravidelnou komunikace se zákaznickými týmy a konečnými zákazníky (celosvětově)

  • optimalizaci výrobních procesů a vedení interních projektů (např. zavádění automatizace)

  • sledování a nastavování opatření v odděleních kvality, logistiky, personalistiky, výroby apod.

  • plánovaní investic

  • kalkulaci nákladů a nastavování plánu personálu

  • účast na auditech

Profil kandidáta

Koho hledám? Zkušeného vedoucí z výroby, který:

  • má prokazatelnou praxi na obdobné pozici

  • má zkušenost s větším počtem vedení lidí

  • má komunikativní angličtinu

  • má technické myšlení a přirozenou autoritu

Nabízíme

Jaké jsou benefity na této pozici?

  • práce v moderním pracovním prostředí, profesní růst

  • odměna před dovolenou, před Vánoci a podíl na zisku společnosti

  • příspěvek na dopravu

  • podpora odborného a osobního rozvoje

  • dotované stravování (25,-Kč, polévka, hl.jídlo, salát)

  • vlastní lékař, fyzioterapeut, psycholog

  • odpolední klub pro děti do 15 let, prázdninové aktivity pro děti zaměstnanců – letní tábory

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění

  • flexibilní systém elektronických benefitů

  • zvýhodněné tarify telefonování

  • odměny za dlouholetou práci, odměny při životním jubileu a při odchodu do důchodu

  • programy na podporu zdraví a správného životního stylu (semináře, cvičení, dny zdraví)

  • příspěvky dárcům krve, podporu volnočasových a sportovních aktivit

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4182852  Datum zveřejnění: 14.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.