Personalistka s přesahem do mzdového účetnictví

Kraj Vysočina

Popis pozice

Jste zkušená personalistka a chcete se zároveň podílet i na zpracovávání mezd? Neváhejte číst dál!

Na co se v této roli můžete těšit?

  • Spolupráce při náboru/nástupu nových zaměstnanců a jejich proškolení,

  • Příprava smluv a dokumentů spojených se zaměstnáním,

  • Administrace nástupů a výstupů do/ze zaměstnání,

  • Organizace interních školení,

  • Zpracování mzdové agendy zaměstnanců.

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme?

  • Praxi v oboru personalistky alespoň 3 roky,

  • Znáte základní otázky pracovního práva,

  • Umíte se domluvit v angličtině,

  • Zkušenosti se zpracováním podkladů pro mzdy.

Nabízíme

Co Vám na oplátku nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené,

  • Kariérní růst,

  • Jazykové kurzy s profesním zaměřením,

  • V naší závodní kantýně výběr ze 7 druhů jídla s 55% příspěvkem,

  • Smlouvu na dobu neurčitou,

  • Proplacené přesčasy s příplatkem,

  • Příspěvek na penzijní připojištění,

  • Příspěvek na ubytování,

  • Příspěvek na dopravu od 15km,

  • Příspěvek na regeneraci a odpočinek,

  • Příspěvek na letní tábory dětí.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4182989  Datum zveřejnění: 15.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.