Obsluha CNC pily – až 39.000 Kč, nástup přímo do kmene!

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Jsme profesionální nářezové centrum, na které se může každý zákazník spolehnout a aktuálně mezi sebe hledáme nového kolegu na pozici obsluhy CNC pily. Uvítáme někoho, kdo s podobnou pozicí má zkušenosti, ale klidně i absolventa, který má chuť se učit a je pečlivý. Těšíme se na tebe!
Co bude vaší náplní práce:

  • Uživatelská obsluha CNC pily

  • Příprava výroby

  • Manipulace s plošným materiálem

  • Péče o stroj a pracoviště

Profil kandidáta

Co požadujeme:

  • Vyučení v technickém oboru výhodou

  • Svědomitost, zodpovědnost, a hlavně chuť do práce

  • Ochotu pracovat v týmu

Nabízíme

Co nabízíme:

  • Práci na HPP přímo do kmene firmy

  • Po zaučení mzdu až 39.000 Kč dle šikovnosti

  • Dvousměnný provoz

  • Možnost být součástí rychle se rozvíjející nové společnosti na trhu

  • A spoustu dalšího! ?

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4184064  Datum zveřejnění: 17.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.