Stavbyvedoucí elektro - mzda až 45.000 Kč

Vyškov, Česko

Popis pozice

Pro společnost zajišťující projekční a elektro-montážní práce hledáme nového kolegu na pozici: STAVBYVEDOUCÍ

  • řízení činností podle projektové dokumentace a v souladu s rozhodnutími nebo jinými opatřeními stavebního úřadu

  • organizace staveniště a řízení jeho provozu

  • koordinace práce podřízených - elektromontéři + mechanizace + výkopové práce

  • zajišťování ekonomickým i technických parametrů - zná cenovou politiku, co se kde bude dít apod.

Profil kandidáta

  • požadujeme vzdělání technického směru (s maturitou), nejlépe se zaměřením na elektro, praxe v oboru výhodou

  • práce je však vhodná i pro čerstvé absolventy (provedeme zaškolení)

  • odborná způsobilost v oboru Vyhl. 50/1978Sb. min. § 6 a více (nad 1000V výhodou)

  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič (další skupiny výhodou)

  • orientace v projektové a technické dokumentaci a legislativě

Nabízíme

  • nástupní mzda u zkušeného člověka až 45.000 Kč

  • bonusová složka bez finančního stropu

  • týden dovolené navíc

  • služební auto i k soukromým účelům

  • nové zázemí, které je rok staré, se super vybavením

  • prostor pro zaučení, pomoc přiděleného mentora

  • možnost kariérního růstu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
ID: 4184548  Datum zveřejnění: 18.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.