Nástrojař: superhrdina se svářečkou (Olomouc)

Olomoucký kraj

Popis pozice

Vaší superschopností je ovládání kovů pomocí svářečky? Vrtáte a řežete stejně snadno, jako dýcháte a před spaním si místo dobré knížky raději čtete technické výkresy? Máme pro vás novou misi Nástrojaře. Spolehnout se můžete na zajímavou a rostoucí mzdu, týden dovolené navíc, nebo zkrácenou pracovní dobu.

  • Budete řezat, obrábět a taky svařovat plechy metodou TIG

  • Řezání, stříhání, pilování a vrtání kovů se stane vaším denním chlebem

  • Dobrá práce je přesná práce, takže dostanete do ruky technické 3D výkresy a budete měřit a kontrolovat

  • Práci budete mít na 2 směnný provoz (7,5hodinová pracovní doba)

  • Jestli se domluvíte anglicky, můžete i jezdit za zákazníky do zahraničí

Profil kandidáta

  • Bez svářečáku ZK 141 (Tig/Wig) se neobejdete

  • Se svařováním kovů máte zkušenosti

  • Máte za sebou strojírenské vzdělání

  • Dokážete číst technické výkresy a orientujete se ve strojírenských normách

Nabízíme

  • Dáme vám motivující mzdu, která vám po zapracování dál poroste

  • Můžete si užít týden dovolené navíc

  • Pracovní doba je zkrácena na 7,5 hodiny

  • Při přesčasech vám přidáme ke mzdě 50 % navíc a počítat můžete i s motivujícími příplatky

  • Můžete využít příspěvky na stravování

  • Jestli jste sportovní typ, potěší vás naše sportovní firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Žůrková
+420 733 626 275
ID: 4184550  Datum zveřejnění: 18.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.