Skladník s VZV

Plzeňský kraj

Popis pozice

Na pozici manipulanta s VZV hledáme šikovného uchazeče, který si vezme na starost zásobování a odebírání hotových produktů z linek v provozu na výrobu obálek. Potřebujeme, aby se této role zhostil zodpovědně a vůbec nevadí, že nebude mít platné oprávnění na VZV, stačí zkušenost nebo zápal pro naučení se manipulaci s tímto strojem.

  • Zásobování výrobních linek

  • Odebírání hotových produktů

  • Balení a příprava palet pro budoucí expedici

  • Manipulace s VZV a ručními vozíky

  • Místo výkonu - Nýřany

Profil kandidáta

  • Zápal pro práci

  • Schopnost udržovat zásobenost výrobních linek

  • Praxi s VZV - nemusí být platné oprávnění

  • Ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme

  • Základní mzda 25.000Kč + 2000Kč osobní ohodnocení

  • Příplatky

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na dopravu nad 10km

  • Přítomnostní bonus

  • Stálé zaměstnání, kde si váží loajálních a šikovných zaměstnanců

  • Možnost ukázat Vaše schopnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4185118  Datum zveřejnění: 18.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.