Obchodně technický zástupce s AJ, nebo NJ - (elektro vzdělání + praxe)

Zlín, Česko

Popis pozice

Hledáme posilu! Noý kolega by měl být bydlištěm: Zlín, Olomouc, Brno, nebo Ostrava a má elektro vzdělání a zkušenost s obchodem, ideálně ve výrobní společnosti v oblasti elektrotechniky.

Centrála ve Zlíně.

Uvítáme i absolventy VŠ elektro s aktivním jazykem (Aj, nebo Nj).

  • Obchodně technická jednání s klienty (týká se i veřejných zakázek)

  • Návrhy řešení dle specifikace zákazníka

  • Nová technologická řešení, na kterých budete pracovat s produktovými specialisty a manažery

  • Komunikace v AJ, nebo Nj

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vdělání (elektro)

  • Obchodní praxi v elektrotechnické společnosti, nicméně pokud jsi absolvent elektro a máš chuť se vrhnout do obchodu, rádi si s tebou popovídáme

  • Angličtinu, nebo němčnu na komunikativní úrovni

  • Řidičský průkaz sk. B (připravenost cestovat)

Nabízíme

  • Světové projekty v inovativní technologické a výrobní společnosti.

  • Působíme v perspektivním oboru, který stabilně a trvale roste.

  • Zajistíme Vám technická školení a postaráme se tak o Váš profesní růst.

  • Vaše mzda bude konkurenceschopná a závislá na výkonu.

  • 5 týdnů dovolené, firmou plně hrazená výuka cizích jazyků a mnoho dalšího

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4185341  Datum zveřejnění: 19.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.