Vývojář softwaru C, C++

Plzeňský kraj

Popis pozice

Jste machr přes vývoj softwaru v C nebo C++? Pro vícero firem aktuálně hledáme schopné vývojáře, kteří chtějí zužitkovat svoje nastřádané zkušenosti!

  • Programování a testování řidícího softwaru a ovladačů

  • Vyylepšování softwaru na základě zpětné vazby

  • Spolupráce napříč odděleními v rámci upřesnění konceptu produktu

  • Tvorba dokumentace SW (Specifikace požadavků, testování, architektury, atd.)

  • Monitoring různých fází vývoje softwaru

Profil kandidáta

  • Vysokoškolský titul strojního nebo elektrotechnického zaměření

  • Silný zájem o oblast moderních technologií a softwaru

  • Znalost programování v C (C++ velkou výhodou)

  • Dobré komunikační dovednosti

  • Angličtina na mírně pokročilé úrovni a vyšší

Nabízíme

  • Velmi zajímavá mzda na základě zkušeností

  • Týden dovolené navíc

  • Roční bonusy

  • Náborový bonus

  • Flexibilní pracovní doba

  • Dotované závodní stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Kafeterie

  • Jazykové kurzy zdarma

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4185630  Datum zveřejnění: 19.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.