IT Konzultant - vstupenka do světa IT

Prostějov, Česko

Popis pozice

Chceš pracovat v IT, ale programování není tvá silná stránka? Na druhou stranu dokážeš lidem naslouchat, máš analytické myšlení a proklientský přístup? Nebojíš se prostředí velkých firem, ale rád si na pobočce přátelsky pokecáš s kolegy nebo se s nimi potkáš nad novou deskovou? Pak by tě mohla zaujmout tato skvělá příležitost:

Pro našeho klienta, společnost jež tvoří tým skoro 1OO skvělých lidí v Prostějově a Brně a dodává software pro BIG hráče na Německém trhu (Deutsche Post, Allianz, Airbus, Audi, atd.), hledáme nového parťáka.
Co tě na této pozici čeká:

Budeš cestovat? Ano, většinu času strávíš u klientů, zejména v Německu

Budeš programovat? Ne, ale měl bys tomu alespoň trochu rozumět

Budeš produkt u klienta instalovat? Ne

A co tedy budeš dělat především? Budeš se ptát, znovu ptát a znovu ptát a pak získané informace přetavíš do úpravy aplikace dle klientova požadavku => řečí IT : customizovat a upravovat skripty v prostředí aplikace

Budeš na to sám? Ano i ne. Klienty jsou velké společnosti, na projektu tedy často bývá přiděleno více konzultantů, případně projekt řídí projektový vedoucí. Měl bys ale být schopen fungovat u zákazníka samostatně, v případě potíží se kdykoli můžeš obrátit na svého buddyho.

Profil kandidáta

Co potřebuješ umět a znát:

  • nejdůležitější je pochopit zákazníkův požadavek a schopnost najít řešení. Komunikační a argumentační shopnosti bys tedy měl mít v malíku

  • bez elementární znalosti programování se ani tady neobejdeš - skripty jsou v Pythonu, ale se znalostí jakéholi jiného běžného programovacího jazyka na skriptovací úrovni si vystačíš

  • se zákazníky budeš hovořit anglicky, ale v Biergarten se ti základní znalost němčiny také bude hodit

  • dost času strávíš i na cestách, auto bude tvůj věrný kámoš

Nabízíme

  • nestandardní benefity, které jsou v IT standardem - 13. plat, až 30 dní dovolené, jazykové kurzy, cafeteria systém, ...

  • ale zejména práci pro firmu, která se za měsíc nepoloží

  • neformální pracovní prostředí menší firmy, nebudeš kolečkem v korporátu

  • spoustu super společných akcí s přátelskými kolegy

  • zkušenosti z velkých projektů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista
ID: 4185903  Datum zveřejnění: 19.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.