Nová šance - vedoucího procesních techniků - Olomouc

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

Na této pozici dostaneš šanci prorazit s vlastními nápady v oblasti procesů.

Klíčová je praxe v oblasti PLASTŮ.

  • Povedete tým do 10 lidí (seřizovači / technologové).

  • Budete styčný důstojník pro technology, technickou “spojkou” mezi seřizovači/technology, managementem a vedoucím výroby.

  • Bude spolupracovat na zavádění nových projektů a pracovat na projektech souvisejících se štíhlou výrobou.

  • Prioritou je plynulý chod výroby s nízkou zmetkovitostí.

Profil kandidáta

  • Klíčová je praxe na pozici technologa/procesního technika/vedoucího seřizovačů v oboru plastů

  • Ideálně zkušenost s vedením týmu - nebráníme se ale dát šanci šikovným a zajímavým uchazečům s ambicí

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni - nebát se mluvit

  • Iniciativa zavádět nové procesy, nebát se výzev

  • Spolehlivost, samostatnost, flexibilita, inovativní myšlení - toto jsou vlastnosti, kterých si ceníme

Nabízíme

  • Zázemí rodinné výrobní společnosti (tým do 50 lidí), kde se navzájem podporujeme a pomáháme si

  • Stravenky v hodnotě 100 Kč / den

  • Volné víkendy

  • Flexi pass v hodnotě 3200 Kč / rok– 5 týdnů dovolené

  • Profesní růst do vedoucí funkce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4185904  Datum zveřejnění: 19.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.