Vedoucí konstrukčního oddělení

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do ostravské společnosti zaměřené na zakázkovou strojírenskou výrobu nově hledáme nového kolegu na pozici Vedoucí konstrukčního oddělení.

Hledáme člověka, který má za sebou zkušenosti s konstrukcí a také s vedením týmu. Pokud aktuálně přemýšlíte o změně a rádi byste pracovali ve společnosti, která se posouvá kupředu, pak nám neváhejte zaslat Váš životopis.

Kromě zajímavé pracovní náplně se můžete těšit na pracovní prostředí v němž je kladen důraz na spolupráci, budování vztahů a vzájemnou důvěru.

  • hospodárné řízení oddělení včetně vedení týmu deseti konstruktérů

  • rozdělování práce na velkých projektech, kontrola plnění přidělených úkolů

  • dohlížení na odborné zpracování konstrukčních řešení

  • zodpovědnost za technické informace ve smlouvách, v propagačních materiálech

  • pomoc konstruktérům při řešení zapeklitých problémů

  • komunikace se zákazníky a subdodavateli

  • formulace vývojových úkolů, rozvoj kvality práce

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání (strojírenství/stavebnictví)

  • zkušenost s vedením konstrukčního týmu

Nabízíme

  • práci v přátelském prostředí s důrazem na spolupráci a vzájemné vztahy

  • práci na zajímavých zakázkách

  • týden dovolené navíc

  • stravenky

  • pružnou pracovní dobu

  • příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění

  • a samozřejmě vše potřebné pro práci: mobil, notebook

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4186106  Datum zveřejnění: 19.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.