Práce v Německu - vedoucí montážních týmů s NJ

Zlínský kraj, Česko

Popis pozice

Využijte stavební vzdělání a němčinu pro zajímavé projekty v Německu (víkendy volné v ČR). Těšit se můžete na lákavé fin. ohodnocení a zajímavé projekty. Těším se na CV!

  • poptávání externí pracovníky pro stavby dle konkrétních specifik projektů

  • zpracování podkladů pro cenové nabídky na realizace staveb v zahraničí (Německo)

  • budete zodpovídat za časový harmonogram realizace staveb a finanční plán realizace

Profil kandidáta

  • SŠ stavebního zaměření

  • zkušenosti s vedením staveb min. 3 roky

  • němčina na vysoké komunikační úrovni

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání v prostředí silné nadnárodní společnosti

  • prostředí s možností uplatnění jazykových znalostí

  • příjemné a dynamické pracovní prostředí

  • motivující finanční ohodnocení dle schopností a zkušeností

  • nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů

  • práci na zajímavých projektech

  • pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4186108  Datum zveřejnění: 19.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.