Šance pro zkušené obchodníky ze strojírenství - zakázková výroba

Karlovarský kraj

Popis pozice

Toto je jedinečná příležitost pro B2B Sales profesionály ze strojírenství se zkušenostmi ze západoevropského trhu !

  • Máte zkušenosti s rozvojem obchodu ve strojírenství?

  • Máte užitečné kontakty a rozumíte této oblasti i po technické stránce (zpracování plechů, svařování, přesné obrábění, ohýbání trubek apod.)?

  • Mluvíte německy nebo anglicky + česky nebo slovensky (nutnost)?

  • Jste profesionál se strategickým myšlením a prokázanými obchodními výsledky?

  • Máte technické vzdělání nebo praxi ?

  • Máte rádi výzvy?

Pokud jste odpověděl/a na všechny otázky kladně, máme pro Vás unikátní příležitost, jak využít svých kontaktů a zkušeností pro další rozvoj své kariéry.
Náš klient, výrobní společnost se závodem v Čechách, nabízí příležitost pro ambiciózního obchodníka z oblasti klasického strojírenství. Cílem je trhu (zejména v západní Evropě s důrazem na Německo) nabídnout kvalitní výrobní kapacity firmy vhodné pro zakázkovou výrobu. Podřízen/a budete přímo generálnímu řediteli společnosti. Můžete využít kanceláře ve výrobním závodě, stejně jako můžete pracovat přímo ze svého bydliště (plná Home Office).

Profil kandidáta

  • Prokazatelné úspěchy v obchodní B2B činnosti ve strojírenství (nejlépe klasická kovovýroba)

  • Velmi dobrá aktivní němčina nebo angličtina je potřebná k úspěchu, čeština nebo slovenština je rovněž nutná

  • Technické vzdělání strojírenského zaměření (případně technické znalosti nabyté relevantní praxí)

  • Schopnost porozumět zadání zákazníka, orientace ve výrobní dokumentaci

  • Ochota hodně cestovat za zákazníky i mimo ČR (především západní Evropa)

  • znalost obchodních a marketingových principů, zkušenost s budováním a udržováním dlouhodobých vztahů se zákazníky

  • velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti

  • strategické myšlení orientaci na zákazníka, obchodní ambice, obchodní duch

Nabízíme

Co nabízí náš klient?

  • opravdovou životní příležitost pro aktivní a ambiciózní obchodníky

  • odpovídající fixní mzda + zajímavý bonus + standardní manažerské výhody běžné v této pozici (např. služební automobil pro soukromé použití).

  • možnost práce z Home office, v podstatě je jedno, kde v ČR bydlíte. Není nutné vyrážet z firemní kanceláře.

  • zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou

  • firemní automobil, notebook, mobil a veškeré další potřebné vybavení

  • samostatnost, velkou míru nezávislosti, možnost určovat si své pracovní nasazení dle cílů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
+420 739 348 798
ID: 4186291  Datum zveřejnění: 20.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.