Office 365 Support

Praha

Popis pozice

Hledáme šikovného člověka na pozici Office 365 Support do našeho týmu, který je zodpovědný za IT support pro českou finanční instituci. Budeš zodpovědný za identifikaci a řešení problémů, správu O365 a zajištění aby vše běželo v pořádku.

  • Řešení technických problémů a incidentů a jejich identifikace - analýza uživatelského prostředí, joint testování, etc.

  • Zodpovídání dotazů ohledně 0365 a navrhování řešení

  • Při identifikací bugů, očekáváme detailní definici zadání podložených dokumentací, screeny, etc.

V současnosti pracujeme s těmito moduly, které do budoucna plánujeme rozšiřovat:

Balíček Microsoft Office

  • Desktop a web verze aplikací (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Skype), jejich synchronizace (OneNote uložen na OneDrive, webu, etc.) + mobilní aplikace

Balíček a nástroje Office 365

  • Microsoft Teams - dekstop + web verze na PC, laptopech, terminálech + mobilní verze

  • Forms - web verze na PC, laptopech, terminálech + mobilní verze

  • Whiteboard - Desktop + web verze, integrace s MS Teams

  • Planner - web verze, mobilní aplikace, integrace s MS Teams, SharePoint Online (SPO)

  • OneDrive - web verze, synchronizace klienta, mobilní aplikace, integrace MS Teams, SharePoint Online (SPO), sdílené knihovny, etc.

  • SharePoint Online (SPO) - komunikace a team webovky a jejich propojení s ostatními 0365 aplikacemi

  • Stream - web verze, propojení s ostatními 0365 aplikacemi

Profil kandidáta

Požadavky

  • Dobrá znalost Office a O365 aplikací a služeb z pozice uživatele i administrátora

  • Znalost administrátorských nástrojů

  • Očekáváme přehled ohledně platformy a nových feature

Nabízíme

Nabízíme

  • Příspěvek na stravování formou elektronických stravenek nebo stravenkového paušálu (stravenka ve výši 100 Kč/den, nárok ihned)

  • 5 týdnů dovolené

  • 3 sick days v kalendářním roce

  • Možnost práce na home office

  • Příspěvek na MHD (1 480 Kč čtvrtletně)

  • Příspěvek na životní úrazové pojištění pro zaměstnance na MD/RD (jednorázový příspěvek ve výši 8 000 Kč prioritně určený ke sjednání životního úrazového pojištění)

  • Mobilní telefon + paušál

  • Pojištění odpovědnosti z výkonu povolání

  • Příplatek za zvýšené pracovní úsilí po návratu z pracovní neschopnosti (úhrada rozdílu mezi náhradou mzdy/nemocenskou a 80 % hrubé zákl. mzdy)

  • Příspěvek na penzijní připojištění (nárok po roce)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
David Veverka
+420702153281
ID: 4186592  Datum zveřejnění: 20.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.