Hledáme operátory montáže přístrojů - pouze ranní směna!

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Zabýváme se výrobou a prodejem přípravků pro klinickou biochemii a mikrobiologii a hledáme nové kolegy na pozici Operátora montáže diagnostických přístrojů na ranní směnu. Těšíme se na Vás!
Co bude vaší náplní práce:

  • Předmontáž modulů a finální kompletace laboratorního přístroje.

  • Montáž dle výkresové dokumentace.

  • Průběžná kontrola kvality.

Profil kandidáta

Co požadujeme:

  • Vyučení technického směru (ideálně strojírenské nebo elektrotechnické zaměření).

  • Znalost čtení výkresové dokumentace.

  • Pečlivost, svědomitost a ochotu pracovat.

Nabízíme

Co nabízíme:

  • Mzdu až 25.600 Kč dle šikovnosti.

  • Bonusy za odvedenou práci.

  • Pracovní dobu od 6-14:30.

  • Příspěvek na stravování a penzijní a životní připojištění.

  • Sickdays.

  • A spoustu dalšího! ?

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4186847  Datum zveřejnění: 20.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.