Elektromontér ve Vyškově - mzda až 45.000 Kč!

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pro společnost zajišťující projekční a elektro-montážní práce hledáme nového kolegu na pozici: ELEKTROMONTÉR

Práce probíhá ve Vyškově a v jeho okolí.

  • napojování přípojkových skříní

  • zapojování koiskových trafostanic

  • montování vysokonapěťových sloupů

  • práce v týmu 2-4 elektromontérů

  • práce v terénu - jezdí se firemními auty

  • Pracovní doba - 6:30-15:00

Profil kandidáta

  • požadujeme ukončené vzdělání elektrotechnického směru - SOU/SŠ

  • odbornou způsobilost v oboru Vyhl. 50/1978Sb. min. § 5

  • řidičský průkaz skupiny B

  • manuální a řemeslnou zručnost

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení 25.000 Kč - 45.000 Kč (dle zkušeností a osvojených vyhlášek)

  • bonusová složka bez finančního stropu

  • možnost profesního a mzdového růstu

  • v rámci spřátelené školy nabízíme obnovení certifikátů, nebo další vzdělávání

  • týden dovolené navíc

  • nové zázemí, které je rok staré se super vybavením

  • férový šéf, který platí všechny hodiny a přesčasy navíc

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
ID: 4187051  Datum zveřejnění: 20.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.