Karosář - pracovník finishingu

Pardubický kraj

Popis pozice

Jste z Chocně a okolí a hledáte novou práci na 1 směnu? Máte zkušenosti s pozicemi typu karosář/brusič/přípravář apod.? Nabízím nenáročnou práci v čisté výrobě, vhodnou pro muže i ženy, bez nočních směn!

Náplň práce:

  • příprava vylaminovaných dílů na lakování

  • broušení (pod vodou - bezprašné)

  • kytování, lepení, leštění atd.

Profil kandidáta

  • praxe na obdobné pozici (popř. vzdělání v oboru)

  • pečlivost a zodpovědnost

  • pracovitost a ochotu učit se nové věci

Nabízíme

  • práci ve stabilním odvětví

  • mzdu dle Vašich zkušeností

  • 1.000Kč k výplatě jako docházkový bonus

  • stravné 55Kč za každý odpracovaný den a závodní kantýnu

  • 13. plat

  • práci v čistém a klidném prostředí

  • firemní akce a další benefity

Zaujala Vás nabídka? Pro více info zasílejte životopisy přes "odpovědět na tuto inzerci".

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4188125  Datum zveřejnění: 22.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.