Montážní dělník na 2 směny - nástup ihned a náborový příspěvek

Olomoucký kraj

Popis pozice

Jste manuálně zručný, práce s nářadím je pro vás přirozená a nezaleknete se výkresové dokumentace?

Jestli je vaše odpověď kladná, tak čtěte dál, jelikož možná hledáme právě vás!

Momentálně hledáme do kmene firmy se sídlem v Hranicích nové kolegy na pozici montážní dělník, tak nepropásněte svou příležitost a pojďte se stát součástí mezinárodní společnosti, získejte si stabilní a jistou práci a přidejte se přátelského kolektivu, kde už se na vás těší!
Hlavní náplní vaší práce bude montáž výrobků na základě výkresové dokumentace.

Na starost budete mít provádění kontroly výrobků a jejich kvality.

Budete dodržovat stanovené technologie a postupy a své pracoviště průběžně udržovat.

Více detailů si osobně probereme!

Profil kandidáta

Ideálním kandidátem jste pokud umíte číst ve výkresové dokumentaci.

Poradíte si se základními metodami měření - práce s metrem, posuvným měřítkem.

Ovládáte alespoň základy obsluhy PC.

Jste manuálně zručný a ochotný učit se novým technologiím a postupům.

Vše vás ale rádi naučíme!

Nabízíme

Motivační finanční ohodnocení - mzda podle zkušeností a spokojenosti.

Náborový příspěvek 20 000!

Výkonnostní bonus až 66.000 Kč/ročně - měsíčně bonus okolo 5 000 Kč!

Možnost čerpání firemních benefitů (například příspěvek na dojíždění a další).

Týden dovolené navíc.

Zajímavá práci ve stabilní zahraniční firmě.

Funkční a přátelský kolektiv, který vás rád mezi sebe přivítá.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4188128  Datum zveřejnění: 22.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.