Seřizovač sériové výroby s AJ - plasty / procesní inženýrství

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Jsi seřizovač ideálně z výroby plastů, nebojíš se mluvit anglicky a chceš se konečně profesně posunout z místa? Tak nás budeš zajímat. Otevřeli jsme pro tebe Procesního inženýra! Těším se na CV!
–Návrh, vývoj a implementace nových výrobních technologií v rámci vývojových projektů (návrh dílů, výrobních prostředků, výrobního procesu a industrializace) v předvýrobní a předsériové fázi.
–Budete připravovat technické specifikace, získávat vzorky, validovat nástroje a vybavení, posléze se pak aktivně účastnit výroby vzorků a předsérií.

Profil kandidáta

–Min. roční zkušenosti ve výrobní společnosti, preferujeme automotive, není to však podmínkou
–Ideální je vzdělání zaměřené na oblasti procesního / průmyslového inženýrství, případně praxe Seřizovače sériové výroby
–Hledáme prozákaznického člověka, s týmovým duchem, který bude komunikovat napříč odd. (s Inženýrem kvality, Projektovým vedoucím apod.)
–Komunikativní anglický jazyk, který budete používat

Nabízíme

–Stabilní silná společnost
–Přátelský kolektiv a neformální firemní prostředí
–Dobré finanční ohodnocení
–Zajímavé projekty v zavedené mezinárodní společnosti
–Stravenky, flexipassy, závodního stravování přímo ve firmě, firemní akce
–Systém zaškolení-kvalitně Vás zaškolíme , sami na to nebudete
–22dní dovolené a mnoho dalšího

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4188438  Datum zveřejnění: 22.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.