Marketingový specialista s AJ (rodinné prostředí firmy)

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Přijď se obohatit do rodinného prostředí našeho prima týmu. Klíčová je min. 2 letá praxe v marketingu (online nebo offline ) + komunikativní angličtina! Těšíme se na Tebe!
–PR aktivity
–správa webových stránek a SOME
–příprava a realizace marketingových akcí
–organizace společenských akcí

Profil kandidáta

–zkušenosti v oblasti B2B marketingu (preference) a PR min. 2 roky
–znalost DTP (Adobe)
–zkušenosti s e-shopem a on-line marketingem
–výbornou znalost práce v MS Office, MS Word, MS Excel
–znalost anglického jazyka slovem i písmem na úrovni
–přátelský přístup a schopnost týmové spolupráce
–individuální, samostatný přístup k řešení jednotlivých zadání, chuť učit se novým věcem

Nabízíme

–Zajímavá mzda, včetně bonusové složky
–Stravné
–25 dnů dovolené po roce
–Příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalšího

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4188967  Datum zveřejnění: 22.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.