MISTR VÝROBY - nástup možný IHNED

Liberecký kraj

Popis pozice

Hledáte stabilní práci v této náročné době a máte praxi s vedením lidí?

Pro našeho významného klienta v automobilovém průmyslu, hledáme MISTRA VÝROBY, který povede tým operátorů a seřizovačů na směně a postará se o plynulou výrobu.

  • Řízení týmu operátorů a seřizovačů

  • Řízení výrobního procesu s cílem zabránění výpadku plynulé výroby

  • Zodpovědnost za sledování kvality a množství výroby

  • Plánování výroby

  • Provádění opatření zajišťujících pořádek a čistotu, bezpečnost práce

  • Organizace údržby a oprav strojů

Profil kandidáta

  • min. 2 roky praxe v automotive

  • Zkušenost s vedením týmu

  • Znalost cizího jazyka výhodou

  • Ochota pracovat ve třísměnném režimu

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání a kariérní růst

  • Nástupní plat 35-37 000,- Kč

  • Týden dovolené navíc

  • Závodní stravování přímo ve firmě

  • Přátelský kolektiv

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4189092  Datum zveřejnění: 23.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.