Regionální obchodní manažer

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do velmi přátelského prostředí společnosti zaměřené na výrobu technického produktu hledáme nového kolegu či novou kolegyni, který/á bude zastřešovat obchodní aktivity několika kolegů ve svěřeném regionu.

Nový člen týmu by měl ovládat anglický či německý jazyk na takové úrovni, aby bez problému zvládl obchodní jednání a neméně důležitá je také zkušenost s vedením obchodního týmu.

  • zastřešení aktivit obchodního týmu v rámci Evropy

  • akvizice nových zákazníků, péče o stávající klienty

  • tvorba obchodní strategie pro svěřený region

  • nastavování obchodních cílů

  • analýza trhu

Profil kandidáta

  • zkušenost s vedením obchodního týmu

  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny (schopnost vést jedníní s klientem)

  • výborné komunikační a organizační schopnosti

  • zkušenosti z mezinárovního prostředí jsou velkou výhodou

  • znalost marketingu

Nabízíme

  • týden dovolené navíc

  • kvartální a roční bonusy

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • podpora dalšího vzdělávání

  • stravenky

  • možnost spolupráce na HPP i IČO

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4189971  Datum zveřejnění: 25.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.