Referent/ka nákupu

Liberecký kraj

Popis pozice

  • zpracování poptávek, vyžádání nabídek od dodavatelů a jejich vyhodnocení

  • příprava a uskutečnění cenových jednání

  • vystavování objednávek a jejich zpracovávání

  • průběžná práce s cenami za účelem minimalizace nákladů

  • aktualizace ceníků

  • zakládání a údržba kmenových dat přidělených dílů a dodavatelů v podnikovém systému

  • kontrola termínů docházejícího zboží

  • příjem zboží do systému

  • kontrola faktur za svěřenou oblast

  • kooperace při auditech dodavatelů

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ

  • Praxe v nákupu nebo logistice vítána

  • Zkušenost z výrobní společnosti

  • Anglický jazyk - úroveň B1

  • Samostatnost a ochota pracovat jako týmový hráč

Nabízíme

  • Platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvek na stravování - stravenky

  • 13. a 14. plat

  • Jazykové kurzy anglického jazyka v pracovní době zdarma

  • Výhodný mobilní tarif

  • Flexibilní pracovní doba

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4190201  Datum zveřejnění: 25.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.