Technik kvality

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro mezinárodní společnost se skvělou firemní kulturou, která má závod ve Slaném, hledáme nového Technika kvality, který umí číst technickou dokumentaci, umí pracovat s různými měřícími zařízeními a hlavně má chuť se neustále učit a zlepšovat. Pozice je ve dvousměnném režimu.

  • Testování komponent, polotovarů i hotových výrobků v různých fázích procesu výroby dle výkresové dokumentace

  • Spoluúčast na řešení zákaznických reklamací

  • Analyzování problémových míst ve výrobním procesu

  • Pravidelné kontroly výroby za účelem předcházení chyb

  • Speciální měření a zkoušení výrobních komponent

  • Kontrola dodržování technologických postupů

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání technického směru - nejlépe strojní nebo elektro

  • Praxe na obdobné pozici velkou výhodou

  • ŘP sk.B

  • Uživatelskou znalost PC - Microsoft Office

  • Znalost technické dokumentace a měřidel

Nabízíme

  • Mzda 30.000 - 38.000Kč dle zkušeností

  • 13.mzda

  • Dotované závodní stravování

  • Příspěvek na dojíždění

  • Příspěvek na penzijní připojištní

  • Další možnosti vzdělávání

  • Kafeterie

  • Kontakt s nejmodernějšími výrobními technologiemi

  • Místo v nadnárodní společnosti, které se neustále rozrůstá

  • Příjemná firemní kultura, ve které je každý jednotlivec důležitý

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4190713  Datum zveřejnění: 26.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.