Obchodní zástupce (pronájem/ výstavba/ stavebnictví ) morava

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Hledáme ambiciózního obchodníka, který rozumím stavebnímu prostředí a mám v něm prokazatelné zkušenosti. Očekáváme od Vás odkrytí nových trhů a segmentů s uvedením a představením našich nových produktů zákazníkovi. Vyhledávání nových obchodních příležitostí tedy bude klíčové na této roli.
Hledáme lokálního uchazeče ideálně z oblasti Moravy (ideálně Zlínsko, Olomoucko, dále Brno, Ostrava)
Těším se na CV!
– Vyhledávání nových obchodních příležitostí
– Rozvoj stávající klientely společnosti
– Rozvoj aktivit společnosti a podílu na trhu
– Péče o obchodní záležitosti od přijetí poptávky od klienta po zpracování obchodní nabídky
– Tvorba obchodních nabídek a klientských smluv

Profil kandidáta

– Minimální praxe v obchodu 3 roky - stavebnictví preferujeme (pronájem, výstavba apod.)
– SŠ/VŠ vzdělání obchodního/ekonomického směru/technického směru - stavebnictví je bonus navíc
– ŘP skupiny B, cestování po Moravě
– Zkušenost s řízením projektu výhodou
– Anglický jazyk na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
– Perfektní vyjednávací dovednosti, schopnost najít nové zákazníky a dlouhodobě si je udržet

Nabízíme

– Zázemí prosperující nadnárodní společnosti, podporu dalšího rozvoje
– Motivující finanční ohodnocení v závislosti na znalostech a zkušenostech
– Práci na zajímavých projektech kterých máme celou řadu
– Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
– Balíček zaměstnaneckých benefitů, který rádi představíme

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4190960  Datum zveřejnění: 26.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.