Vedoucí koupelnového studia: obchodní zástupce showroomu

Olomoucký kraj

Popis pozice

Naše koupelnové studio bude vaším královstvím. Budete se v něm setkávat se zákazníky, kteří budou přicházet se svými přáními a požadavky a ideálně od vás budou odcházet s konkrétním řešením. Hledáme tedy aktivního obchodníka a na oplátku nabízíme práci pro známou značku na trhu a propracovaný systém benefitů.

  • Budete mít pod palcem chod celého studia

  • Budete komunikovat se zákazníkem, poskytovat rady a doporučovat řešení

  • Aktivně se zapojíte do prodeje a budete řešit i pohledávky, reklamace atp.

  • Pracovní doba je 8,5 hodiny (+ jednou za 14 dní sobota dopoledne) - konkrétní časy si dohodnete s vaším kolegou na showroomu

Profil kandidáta

  • Musíte mít praxi na obchodní pozici. Ať už jste prodávali nábytek v Ikea, nebo jste dělali obchodního zástupce, dáme vám šanci.

  • Řidičský průkaz skupiny B je nutnost (občas se může stát, že za zákazníkem bude třeba dojet, ale vaše zázemí bude primárně v showroomu)

Nabízíme

  • Dáme vám motivující mzdu a bonusy z prodeje

  • Navíc od nás dostanete 2 dny placeného zdravotního volna (sickdays)

  • Samozřejmostí jsou stravenky a také Cafeteria Systém ve výši 6000 Kč ročně

  • Můžete využít výhodné firemní tarify na telefonování

  • Přispějeme vám na penzijní pojištění

  • Jestli sportujete, nebo chodíte za kulturou, přispějeme vám i na to

  • Rekonstruujete domácnost? Jako náš člověk dostanete slevu na naše zboží

  • Myslíme to s vámi vážně, takže vám nabídneme práci na dobu neurčitou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Žůrková
+420 733 626 275
ID: 4191112  Datum zveřejnění: 26.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.