ICT nákupčí

Praha

Popis pozice

Pro společnost zabývající se životním pojištěním se hledá parťák/parťačka do týmu, který se bude starat o nákup komodit zaněřených na IT.
Takže pokud vás nákup baví a zároveň se vyznáte v hardwaru, softwaru, externích IT zdrojích, tak pro máme nabídku práce právě pro Vás!

  • Budete v pravidelném kontaktu s dodavateli a zajišťovat nákup od A až po Z.
    Podpis smlouvy (po zaučení i úprava/tvorba smlouvy, potvrzování objednávek, fakturace, vést výběrová řízení, případné reklamace atd.

  • Budete úzce spolupracovat napříč IT odděleními ve společnosti - ať už v ČR, tak zahraničí.

  • Zapojíte se do tvorby strategie sourcingu v oblasti ICT produktů a služeb a následném vyhodnocování efektivity nákladů a vykazování úspor.

Profil kandidáta

  • Máte zkušenosti na obdobné pozice alespoň 4 roky.

  • Vyznáte se v ICT - jak v ohledu na technologie, víte jak se ceny pohybují na trhu, tak ideálně i smluv.

  • Pokročilá znalost anglického jazyka, úroveň B2 - každodenní využití.

Nabízíme

  • Přátelský tým

  • Nadprůměrné finanční ohodnocení

  • Flexibilitu - home office, upravená pracovní doba doba

  • Příspěvek na home office

  • Důkladné zaškolení, vždy se budete mít na koho obrátit

  • 5 týdnů dovolené

  • Sick days

  • Multisport karta

  • Kafeterie

  • Příspěvek na dopravu

  • Životní pojištění

  • Služební notebook a iPhone

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4191256  Datum zveřejnění: 27.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.