Obchodní manažer v oblasti leasingu - skvělé benefity!

Praha

Popis pozice

Mezinárodní společnost s přátelskou a neformální atmosférou, která se zabývá poskytováním leasingů, rozšiřuje svůj tým o obchodního manažera do oddělení retailu. Při této práci budete mít na starost vyhledávání nových obchodních partnerů a péči o stávající obchodní partnery.

Ideální kandidát by měl být zapálený obchodník s výbornou orientací v oblasti automobilů a finančních produktů. Pozice je vhodná pro ty, kterým vyhovuje především práce v terénu při osobním kontaktu s obchodními partnery.

Odměnou Vám bude například finanční ohodnocení formou fixní mzdy a ročního bonusu, služební vůz i k soukromým účelům a mnoho dalších benefitů. Nástup možný ihned nebo dohodou. Kanceláře v Praze.

  • budování obchodních vztahů s obchodními partnery (zprostředkovateli) – prodejci vozidel, brokeři, banky, pojišťovny

  • rozvoj obchodních vztahů se stávajícími partnery

  • vyhledávání nových obchodních partnerů

  • pravidelné schůzky u partnerů

  • motivace obchodních partnerů k dosahování cílů

  • sestavování akčních kampaní ve spolupráci s partnery

  • pravidelná analýza vývoje konkurence

  • spolupráce s ostatními kolegy v rámci týmu

Profil kandidáta

  • zkušenosti na pozici obchodníka

  • výborná orientace v automobilovém průmyslu a finančních produktů

  • alespoň mírně pokročilá znalost angličtiny je třeba kvůli působení v mezinárodní společnosti

  • řidičský průkaz skupiny B

  • reprezentativní vystupování a skvělé obchodní dovednosti

Nabízíme

  • fixní mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem

  • roční bonus

  • služební automobil i k soukromým účelům

  • týden dovolené navíc

  • 4 sick days

  • pravidelný home office

  • Multisport karta

  • stravenky

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • příspěvek na jazykové kurzy

  • flexibilní pracovní doba

  • oslavy, teambuildingy a další společné akce

  • občerstvení na pracovišti

  • přátelská a neformální atmosféra

  • slevy na firemní produkty

  • spolupráce na HPP na dobu neurčitou

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4192109  Datum zveřejnění: 28.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.