E-commerce | Full-Stack Web Developer| Fully Remote

Práce z domu

Popis pozice

Tvou hlavní náplní práce budou projekty a požadavky spadající pod logistiku a vše kolem ní. Starat se budeš především o nabídku doprav a proces jejího výběru, počítání dostupností a zjišťování termínů doručení, kontinuální focus na performance a stabilitu aplikace a další.

✔️ Tvorba REST API

✔️ Přesah do klientské části aplikace

✔️ Řešení bugů, ale i implementaci nových fíčur

✔️ Unit testy, code reviews

Profil kandidáta

✔️ Znalost .Net Frameworku a .Net Core

✔️ Znalost REST a SOLID principles

✔️ Znalost source control GIT

✔️ Dobrá úroveň algoritmizacebr

✔️ Alespoň základy MS SQL, T-SQL, HTML/CSS a JS

Tohle bude fajn, když znáš:

✔️ Zkušenosti s Jira & Confluence

✔️ LESS/SASS

✔️ TypeScript

✔️ React

Nabízíme

☑️ Zaměstnanecké slevy

☑️ Flexibilní pracovní doba

☑️ 25 dní dovoleny

☑️ Když už dojdeš někdy do kanceláří, tak si můžeš třeba vyzkoušet lezeckou stěnu, saunu, solnou jeskyni nebo posilku

☑️ Samozřejmostí jsou tradiční bonusy

☑️ Jazyková výuka, další vzdělávání a možnosti, jak se rozvíjet

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Yuliia Shevtsova
ID: 4194107  Datum zveřejnění: 2.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.