Asistent(-ka) prodeje s AJ - elektrosoučástky, Plzeň

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pracujte pro společnost, která pěstuje uctivé, osobní a důvěryhodné vztahy mezi sebou.

Kde zaměstnanci mají prostor pro své individuální potřeby a samostatně přispívají k cílům a úspěchům společnosti.

Ve firmě, která nepropouští zaměstnance v době krize.

Pokud máte blízko k elektrotechnice, máte rádi obchod spojený s administrativou a domluvíte se anglicky, reagujte na pozici asistentky prodeje ještě dnes.

  • spolupráce a podpora prodejního týmu

  • zadávání a monitoring objednávek zákazníků

  • komunikace se zákazníky a s oddělením nákupu v SRN

  • zpracování základních nabídek

  • kontrola cen, starost o zboží

Profil kandidáta

  • hledáme zodpovědné, samostatné kandidát(k)y, kterým nevadí být v kanceláři po čas pracovní doby sami

  • SŠ vzdělání - elektro směr výhodou

  • zkušenosti přímo v oboru jsou vítány - šanci dáme i absolventům, kteří chtějí nabrat zkušenosti a něco nového se naučit

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou - pohovor se bude konat v angličtině

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • malé, rodinné prostředí

  • vstřícnou šéfovou a otevřené jednání

  • dlouhodobé působení a loajální prostředí

  • flexibilní pracovní doba

  • stravenky

  • bonusy dle výsledků společnosti

  • navyšování mzdy po zaučení

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326
ID: 4194121  Datum zveřejnění: 2.12.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.