Projektový manažer/Stavbyvedoucí

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro českou, stavební společnost se silnou tradicí v Plzeňském regionu hledáme člověka se alespoň pětiletou zkušeností s vedením staveb a komunikací se zákazníkem.

  • Budete mít odpovědnost za organizaci, řízení a koordinaci stavebních prací a dalších činností včetně subdodavatelů

  • Rozhodování o zahájení a ukončení stavebních prací bude na vás

  • Budete pravidelně vyhodnovovat průběh těchto prací a sledovat čerpání rozpočtu pro stavbu

  • Evidence všech stavebních prací ve stavebním deníku je samozřejmostí

  • Budete zodpovídat za dodržování BOZP na svěřených stavbách

  • Bude na vás také určování pořadí stavebních prací

  • Přebírání stavebních výrobků, zjišťování jejich vhodnosti a určování jejich umístění na stavbě bude také na vás

  • Budete se účastnit výběrových řízení v rámci získávání nových zakázek

  • Budete komunikovat se zákazníky v rámci realizace staveb

Profil kandidáta

  • Musíte mít minimálně středoškolské vzdělání stavebního zaměření

  • Měl byste mít alespoň 5 let zkušeností s řízením staveb

  • Měl byste mít autorizaci ČKAIT - pozemní stavby a nebo jí být ochotný získat (firma vám s tím samozřejmě pomůže)

  • ŘP sk. B

  • Dobré organizační a vyjednávací schopnosti

  • Angličtina na mírně pokročilé úrovni nebo vyšší

Nabízíme

  • Velmi zajímavá základní mzda 35.000 - 40.000Kč

  • Měsíční bonus 25% ze základní mzdy

  • Kvartální bonusy 75% ze základní mzdy

  • Služební automobil i pro soukromé účely

  • Možnost získat autorizaci ČKAIT - pozemní stavby, pokud jí nemáte

  • Hrazené jazykové kurzy

  • Příspěvek na stravování

  • Služebník počítač a telefon

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4195370  Datum zveřejnění: 3.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.