Manažer exportu v pivovaru - skvělé benefity

Praha

Popis pozice

Významný český pivovar hledá do svého exportního týmu senior manažera, který má zkušenosti s exportem v oblasti FMCG a výbornou znalost angličtiny. Vaším úkolem bude především péče o stávající obchodní partnery ve východní Evropě a částečně i vyhledávání nových obchodních příležitostí v dané oblasti.

Práci budete vykonávat ze 70 % z kanceláře v Praze, zbylých 30 % je určeno na služební cesty do zahraničí. Odměnou Vám bude například fixní mzda, roční bonusy, služební vůz i k soukromým účelům, home office a další. Nástup možný ihned nebo dohodou.

  • péče o zahraniční obchodní partnery a rozvíjení jejich potenciálu

  • částečně se budete věnovat i vyhledávání nových obchodních příležitostí

  • vytváření obchodních strategií pro expanzi ve východní Evropě

  • pravidelné cesty do zahraničí

  • plnění plánů prodeje

  • úzká spolupráce s ostatními kolegy v rámci exportního oddělení

Profil kandidáta

  • dlouhodobé zkušenosti s exportem v oblasti FMCG

  • výborná znalost angličtiny je nezbytná pro komunikaci se zahraničními obchodními partnery

  • řidičský průkaz skupiny B

  • reprezentativní vystupování a skvělé obchodní dovednosti

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení ve výši cca 65 000 – 90 000 Kč dle zkušeností

  • roční bonusy závislé na plnění KPI

  • služební automobil i k soukromým účelům

  • 5 týdnů dovolené

  • sick days

  • pravidelný home office

  • 7,5hodinový pracovní den

  • flexibilní pracovní doba

  • stravenky

  • nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění

  • karta Benefit plus (příspěvek na volnočasové aktivity)

  • příspěvek na dovolenou

  • pravidelná zdravotní péče o zaměstnance

  • jazykové kurzy

  • slevy na firemní výrobky

  • pravidelné služební cesty do zahraničí

  • spolupráce na HPP

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4197104  Datum zveřejnění: 5.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.