Vedoucí údržby bez AJ - výrobní závod | Ostravsko

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Pro ryze českou firmu na Ostravsku hledáme šikovného vedoucího údržby, který bude zastupovat manažera údržby a investic. Pokud máte zkušenosti na obdobné pozici, jste vhodným kandidátem! Těšit se můžete na příjemná pracovní podmínky a řadu benefitů.

  • Koordinace provádění údržby, nákupu ND a zásobování, komunikace s jednotlivými provozy a extérními dodavateli

  • Administrativní činnost – správa revizí a technických dokumentů, evidence pracovních hodin a faktur, vyhodnocování nákladů na provoz údržby

  • Podílení se na vedení a plánování údržby areálu, technologických celků vývoje a investic

  • Pravidelný reporting manažerovi údržby a investic

  • Zástup manažera v případě jeho nepřítomnosti

Profil kandidáta

  • Vzdělání elektro nebo strojního či jiného technického zaměření

  • Schopnost vést tým svěřených zaměstnanců

  • Práce s PC

  • Zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme

  • Mzda + roční bonusy

  • 5 týdnů dovolené

  • Závodní stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na dojíždění dle vzdálenosti bydliště

  • Podporujeme rozvoj - individuální vzdělávání

  • Firemní akce

  • Stabilita zaměstnání

  • Úvazek na HPP

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4197348  Datum zveřejnění: 5.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.