Jak Vám poradíme?

Supervizor výroby - jen denní směna, volné víkendy

Středočeský kraj

Popis pozice

Využijte své zkušenosti s vedením týmu ve výrobě a získejte stabilní práci s flexibilní pracovní dobou od pondělí do pátku s volnými víkendy!

Patří mezi vaše silné stránky pozitivní přístup a schopnost organizovat více priorit současně?

Hledám vhodného kandidáta na pozici Supervizor výroby, který využije své dosvadní zkušenosti z obdobné pozice ve výrobě.

Jaká bude vaše náplň práce:

  • Plánování a řízení činnosti výrobního týmu

  • Odpovědnost za dosažení výsledků a plnění specifických požadavků zákazníka

  • Kontrola činnosti podřízených a dodržování předpisů bezpečnosti práce

  • Řízení, kontrola a zodpovědnost za kvalitu

  • Náběh nových projektů

Profil kandidáta

  • Praxe s vedením týmu, alespoň 2 roky

  • Organizační a koordinační schopnosti

  • Schopnost motivovat a rozvíjet jednotlivce

  • Znalost MS Office, SAP

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení

  • Práce jen na denní směnu

  • Flexibilní prac. doba - pevně 9:00 - 14:30

  • Týden dovolené navíc

  • Cafeteria systém

  • Dotované závodní stravování

  • Příspěvěk na penzijní připojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eliška Johnson
ID: 4200585  Datum zveřejnění: 10.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.